Come Back niedziela

15 września 2008 przez sportsroids

Mark M

Dziś w NFL, widzieliśmy cztery 4 kwartale powroty występy. To jest na niesamowite piłki nożnej niedziela. Redskins, Denver Broncos i Buffalo Bills wszystkich przekroczył swój sprzeciw w ostatnim kwartale ich gier.

1. Redskins vs. Saints-

Wchodząc w 4 kwartale skórki przyczepiane 15 - 24. Byli spływu aż Santana Moss pokonać bitą Tracy Porter na 67 Yards do gry zwycięskiego późno TD. Drew Brees mieli okazję scenie powraca jeszcze, on przez INT.

Końcowy wynik był 29-24, Redskins.

Santana Moss beats Tracy Porter for 67 yard TD strike

Santana Moss bije Tracy Porter za 67 jardów TD strajku

2. Colts vs. Vikings-

Peyton Manning nie wyglądał jak sobie w ciągu pierwszych 2 tygodni od sezonu NFL. Jednak w kwartale zamknięcia w tym tygodniu, pomógł zorganizować powrót w 4 kwartale. W pewnym momencie wleczona przez 0 - 15 Colts wymyślić kilka cudownych sztuk, aby wyciągnąć tego. Jeden z wyzywająco sprawdzić byłoby A. Gonzalez / Reggie Wayne TD w 2. połowie. Peyton, który walczy 1. połowie, pozostał pozował jak prawdziwy zawodowiec, że jest i dostarczone "W" przez coraz Adam Vinatieri, w zakresie na koniec gry zwycięskiego gola w terenie. Myślę, że wiesz, że można dowiedzieć się, co to był wynik. (Vinatieri jest niesamowite)

Końcowy wynik był 15-18, Colts.

Clutch kicker,Adam Vinatieri, celebrates as hits a game winning FG in week 2.

Kicker sprzęgło, Adam Vinatieri, świętuje uderza gry zwycięską FG w 2 tygodniu.

3. Broncos vs ładowarki-

Do ładowarki zrezygnowało dwa powroty późno gry w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Wydaje się, że dla nich nie ma ołowiu jest bezpieczny. Broncos, świetnie się prowadzenie przejście w 4th. Broncos doprowadzić 27-31 ciągu Śruby wchodząc 4th. Do ładowarki zdobył gola i umieszczone Broncos przeciwko przysłowiowej ściany. Broncos odpowiedział jednak i postanowił udać się do gry wygrywając 2 konwersję pt w protokole zamknięcia gry. Big Rookie Eddie Królewski wpadł połowu dla Broncos, napędzających ich do 2-sze zwycięstwo sezonu NFL.

Eddie Royal was a rookie standout once again, catching the game winning TD and 2pt conversion in the final minutes of the game.

Eddie Królewski był wyróżniającą żółtodziobem, po raz kolejny, łowienie grę wygrywając TD i 2PT konwersji w końcowych minutach gry.

Wynik końcowy: 39-38, Broncos.

4. Buffalo vs. Jaguars-

Z trzech OL na zewnątrz, że Jaguary wiedział, że będzie miał ciężki dzień przed Marcus Stroud i jego nowej drużyny. Rachunki były końcowe wchodząc w 4. kwartale o 3 wchodząc 4th. Rachunki, jednak wyszedł z Victory ze względu na wyjątkową grę QB Troy Edwards, którzy ukończyli 20 z 25 podań na 239 jardów i 1 TD.

Końcowy wynik był 20-16, Bills.

Trent Edwards showed great skill and veteren leadership in week 2 victory against the Jaguars

Trent Edwards pokazał wielkie umiejętności i weteran przywództwo w tygodniu 2 zwycięstwo Jaguars