Upozornění: strtotime (): To není bezpečné spoléhat na nastavení časové pásmo systému. Ty jsou zapotřebí * * použít nastavení date.timezone nebo date_default_timezone_set () funkce. V případě, že jste použili některý z těchto metod a jste stále dostává toto upozornění, budete s největší pravděpodobností chybně identifikátor časové pásmo. Vybrali jsme si časové pásmo "UTC" pro tuto chvíli, ale nastavte date.timezone vyberte časové pásmo. v /home/sportsroid/public_html/wp-includes/link-template.php on line 113

Upozornění: datum (): To není bezpečné spoléhat na nastavení časové pásmo systému. Ty jsou zapotřebí * * použít nastavení date.timezone nebo date_default_timezone_set () funkce. V případě, že jste použili některý z těchto metod a jste stále dostává toto upozornění, budete s největší pravděpodobností chybně identifikátor časové pásmo. Vybrali jsme si časové pásmo "UTC" pro tuto chvíli, ale nastavte date.timezone vyberte časové pásmo. v /home/sportsroid/public_html/wp-includes/link-template.php on line 138

Devils + Bruins = Dreadful

30.března 2010 od Big Tony

sleeping fan 300x226 Devils + Bruins = Dreadful

Je možné, že jakmile budou úložný mazeriál jsou nastaveny Boston a New Jersey nemůže rovnat-up proti sobě v prvním kole; Bůh nám pomáhá všem, pokud to dělají. To bude jedním z nejméně zábavné playoff série všech dob. To vyvolává otázku, co by bylo více vzrušující, sledování Bruins a Devils náměstí off nebo sledování barvy suché? Je to opravdu těžké rozhodnutí. Ani jeden tým podaří skórovat velmi často, nebo dokonce vytvořit spoustu střel na branku. V úterý večer ve dvou týmech "napínavé" 1-0 přesčas vítězství Bostonu trvalo téměř celý v 65. minutě za New Jersey shromáždit 21 střel na branku, zatímco Boston dát do více úctyhodných 34 snímků-All-in-vše ve vyrobené pro strašné hokejový zápas. Kdyby nebylo Patrice Bergeron vstřelil hru-vítěz v průběhu času by se dalo dělali tvrzení, že existují pouze dva hvězdy kladen na brankářů a třetina k fanouškům za skutečně držet kolem se dívat na věc. Já jsem všechno o hraní obranu, protože si určitě nemůže vyhrát bez něj, a já nevyžadují každý zápas skončit 5-4, ale aspoň by některé trvalé ofenzivní tlaku bylo hezké. Takže bez ohledu na to, kdo jste fandit Modli se k bohům hokejové, že Devils a Bruins vyhnout se navzájem v prvním kole-a ve zbytku play-off zcela na to přijde. Příčetnost hokejové fanoušky všude na něm závisí.